Uzman Psikolojik Danışman Zeynep B. Şahin

Koza Danışmanlık


2013 yılı Boğaziçi Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümü mezunuyum. Lisans eğitimim sırasında değişim programı ile bir dönem North Carolina State University'de psikoloji bölümünde bir dönem eğitim aldım. Ardından Orta Doğu Teknik Üniversitesi'nde aynı anabilim dalında İngilizce olarak yüksek lisans yaptım. Şu anda Ege Üniversitesi'nde Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik bölümünde doktora eğitimine devam ediyorum.
Lisans mezuniyetinden sonra Ankara ve İzmir'de özel okullarda okul psikolojik danışmanlığı yaptım ve bir yandan da bireysel danışmanlık hizmeti vermeye devam ettim. Halihazırda yüz yüze ve online olarak ergen ve yetişkinlere yönelik bireysel psikolojik danışmanlık yapmaya devam ediyorum. Depresyon, anksiyete, panik atak bozukluğu, OKB, sosyal kaygı ve özgüven, dikkat ve motivasyon eksiklikleri sıklıkla çalıştığımız konulardır. Ayrıca çiftler ile de sağlıklı iletişim başta olmak üzere pek çok evlilik problemleri ile ilgili çalıyorum.
Eklektik çalışmayı seviyorum. BDT, ADDT, Birey Merkezli ve psikodinamik yaklaşımları sıklıkla kullanıyorum.
Yaş süreci, madde bağımlılığı, davranış değiştirme ve olumlu davranış geliştirmeye yönelik ayrıca eğitimler aldım ve verdim. Süpervizörlük eğitimine sahibim. 3., 4. sınıf ve mesleğe yeni atılan meslaktaşlarıma bireysel ve grup süpervizyonu hizmeti vermekteyim.WhatsApp İletişim instagram Map İletişim